Jak wygląda miłość?

Właśnie to pytanie zadaje sobie bohaterka dzisiejszego artykułu – Puuung .

Dziewczyna ta pochodzi z Korei Południowej. Nie jest pisarką, ani muzykiem – zajmuje się tworzeniem grafik, rysuje. Tematem jej prac jest miłość w uniwersalnym ujęciu. Szuka jej w najmniejszych gestach, najprostszych sytuacjach wyjętych prosto z dnia codziennego.

Ryciny stworzone przez Puuung zdobyły ogromną popularność w internecie, gdzie artystka początkowo publikowała efekty swojej pracy. W końcu dzięki wsparciu fanów udało jej się zebrać fundusze na wydanie albumu z serią grafik “Love is…”.

Skąd wziął się pomysł na temat jej twórczości i czemu poświęciła mu całą swoją uwagę? Odpowiada sama Puuung: “Jest to uczucie, do którego wszyscy w pewien sposób możemy się odwołać. Każdy z nas może odnaleźć miłość w swoim codziennym życiu – postanowiłam odszyfrować jej znaczenie i przelać na papier.”

Przyznam szczerze, osobiście jestem wielką fanką tej młodej kobiety! Nie tylko jest utalentowana ale i skromna – daleko jej do miana gwiazdki znanej jedynie ze wstawiania swoich selfie na portale społecznościowe. Puuung nie wykorzystuje popularności grafik do promowania własnej osoby.

Autorka dba o swoich obserwatorów – na facebooku organizuje inspirujące transmisje rysowania live: możemy krok po kroku śledzić proces twórczy, sposób w który Puuung szkicuje, nakłada kolor czy dopieszcza każdy szczegół obrazka. Chcesz wziąć lekcję rysunku u starszej doświadczeniem koleżanki? A może po prostu jesteś ciekawy jak wygląda reszta albumu “Love is…”?

Odwiedź artystkę na jednej z tych stron:

FACEBOOK                          INSTAGRAM                                   TWITTER                               GRAFOLIO

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s